O nas

Każda firma ma swoją historię. To jest nasza

Jesteśmy butikową agencją full-service. Naszą misją jest pomaganie firmom w ich rozwoju

Agencja została założona w 2014 roku przez Sylwię Szmalec – stratega z dużym doświadczeniem w komunikacji marketingowej i PR korporacyjnym – z wizją, aby tworzyć znaczące i angażujące doświadczenia w wielokanałowym środowisku komunikacyjnym.

W ciągu dotychczasowej pracy zawodowej Sylwia świadczyła usługi doradcze i realizowała liczne projekty PR obsługując klientów z takich branż i segmentów rynku, jak IT, architektura, wyposażenie wnętrz, budownictwo, FMCG, usługi profesjonalne, edukacja i turystyka.

Na początku nasz zespół pracował głównie z markami wnętrzarskimi, aby po kilku latach powrócić do korzeni – nowych technologii i marketingu internetowego. Jednak dzięki kilkunastoletniemu doświadczeniu z agencji PR i działów marketingu międzynarodowego jesteśmy wykwalifikowani do wspierania firm z niemal każdego segmentu rynku.

Gdzie jesteśmy dzisiaj? Nadal uważamy, że to nasz początek – mamy nadzieję realizować coraz więcej projektów, z których będziemy dumni. Może jeden z nich będzie twój?

Nasze wartości

Doświadczenie

Nie jesteśmy dużą agencją. Jesteśmy zespołem ekspertów. Dlatego podejmujemy się wyłącznie tych projektów, w które naprawdę wierzymy i którym możemy dać 100% naszej kreatywności, wiedzy i zaangażowania.

Zaangażowanie

Tak, powiemy to jeszcze raz – jesteśmy w pełni zaangażowani w to, co robimy. Jesteśmy partnerem, który rozumie branżę, w której działasz, analizuje konkurencję i podejmuje działania, które przynoszą rezultaty.

Kompleksowość

Strategia, PR i content marketing – wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu. Wzmacniamy relacje, inspirujemy do działania, poprawiamy reputację i budujemy wartość.

Partnerstwo

Chcemy być częścią twojego zespołu. Cenimy sobie bliskie i trwałe relacje z naszymi partnerami biznesowymi. Cieszymy się, kiedy możemy z nimi współpracować przy długoterminowych projektach.