Specjalizacja

Różne branże – jeden cel. Łączymy marki z ludźmi

01

Architektura i design

Design jest naszą pasją. Pracujemy dla międzynarodowych marek i utalentowanych projektantów, jak również piszemy o najnowszych trendach w magazynie dla architektów. Regularnie uczestniczymy w targach wyposażenia wnętrz i festiwalach designu. Spotkajmy się w Mediolanie!
02

Nowe technologie

Mobile, FinTech, start-upy.  Prowadzimy działania PR dla firm działających w branży internetowej oraz producentów aplikacji, oprogramowania i gadżetów technologicznych.
03

Sztuka i kultura

Galerie, festiwale, wystawy i biennale. Wspieramy inicjatywy kulturalne oraz promujemy marki i twórców działających w obszarze kultury i sztuki. Prywatnie uwielbiamy dzieła Alberto Burri i Zdzisława Beksińskiego, a także performance Mariny Abramović.
04

Marketing internetowy

Uczestniczyliśmy w rozwoju standardu pomiaru widowni internetowej w Polsce i w innych krajach europejskich. Teraz jesteśmy świadkami rewolucji mobilnej, która wyznacza nowy kierunek komunikacji marketingowej, obsługi klienta i sprzedaży.
05

Żywność i napoje

Jedzenie jest esencją życia. Korzystamy z naszej wiedzy, aby promować wysokiej jakości produkty spożywcze i zdrowe nawyki żywieniowe. Mieliśmy przyjemność wprowadzić na rynek polski minikiwi NERGI®, prawdziwą innowację wśród szybkich przekąsek.
06

NGO

Wiele satysfakcji czerpiemy z działań dla organizacji non-profit. Z przyjemnością opowiemy o naszym wsparciu dla kilku największych organizacji pozarządowych w Polsce oraz o naszym ostatnim projekcie PR dla Fundacji Serdecznik.