Usługi

Kreujemy marki, tworzymy doświadczenia, szerzymy idee

01

Strategia i doradztwo

Oferujemy kompleksowe usługi doradcze w obszarze PR i marketingu. Dostarczamy pomysły i strategie, które wytyczają kierunek. Definiujemy szanse i zagrożenia. Określamy działania gwarantujące realizację postawionych celów.
02

Komunikacja konsumencka

Przygotowujemy programy komunikacji marketingowej precyzyjnie dostosowane do określonych grup konsumentów. Zachęcamy do podejmowania różnych działań – wspierania kampanii, kupna produktu lub usługi, czy też zmiany sposobu myślenia i zachowania w ważnych kwestiach społecznych.
03

PR korporacyjny

Dbamy o wizerunek firmy oraz jej kadry zarządzającej. Wspieramy społeczną odpowiedzialność organizacji oraz realizujemy projekty z zakresu komunikacji wewnętrznej.
04

Content marketing

Słowem i obrazem opowiadamy historie marek. Budujemy wyrazistą  i spójną tożsamość we wszystkich kanałach. Przygotowujemy treści, które skutecznie wspierają działania wizerunkowe i sprzedażowe. Pomagamy markom wyróżnić się na tle konkurencji i zatrzymać uwagę odbiorcy na dłużej.
05

Relacje z mediami

Dbamy o zainteresowanie dziennikarzy wybranymi tematami. Zapewniamy obecność marki w mediach, inicjując odpowiednie lokowanie produktu, uzyskując wsparcie dla określonego pomysłu lub dostarczając materiały eksperckie.
06

Wprowadzenie produktu na rynek

Kim są twoi klienci? Co jest dla nich ważne? Jak spędzają czas wolny? Skutecznie wprowadzamy na rynek nowe marki i produkty. W ramach kampanii pomagamy zdobyć zainteresowanie mediów, konsumentów i – pośrednio – zwiększyć  udział w rynku.
07

Eventy i targi

Zajmujemy się wszystkimi szczegółami, od koncepcji kreatywnych i planowania po produkcję i realizację, aby zapewnić naszym klientom maksymalne wyniki. Organizujemy konferencje tematyczne, akcje edukacyjne i promocyjne, imprezy firmowe, uroczystości rocznicowe i otwarcia sklepów.
08

Badania i raporty

Analizujemy trendy rynkowe, tworzymy raporty branżowe i wyznaczamy nowe kierunki. Zapewniamy też wsparcie w przygotowaniu koncepcji oraz realizacji badań opinii.
09

Sytuacje kryzysowe

Zarządzamy komunikacją w przypadku sytuacji kryzysowej. Prowadzimy także działania komunikacyjne po wystąpieniu kryzysu, mające na celu odbudowę nadszarpniętego wizerunku oraz zwiększające poziom społecznego zaufania do przedsiębiorstwa.
10

CSR

Inicjujemy i zarządzamy działalnością społeczną i środowiskową firmy, zapewniając doradztwo i realizację projektów CSR. Korzystamy również z naszych kompetencji PR, wspierając inicjatywy społeczne „pro bono”. Jednym z takich projektów był „Oddział Bajka” – ogólnopolski program realizowany przez Fundację Serdecznik.